Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

23
ATSO Başkanı Uslu, İl İstihdam Toplantısına Katıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı birinci toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

23
6948 sayılı Sanayi Sicil Kanunu Hükümleri uyarınca; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız sanayi siciline kayıtlı işletmelerin, YILLIK İŞLETME CETVELLERİ’n...

[Devamını oku...]

21
Başkan Uslu Ekonomi Şurası'na Katıldı

Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. Düzenlenen Ekonomi Şurası’nda Adıyaman’ı Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

18
Adıyaman 3'üncü Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından Odamıza ait Fuar ve Kongre Merkezinde 18-27 Ocak tarihlerinde düzenlenen Adıyaman 3. Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarının açılışı yapıldı.

[Devamını oku...]

17
TOBB TÜRKİYE 100 Hk.
Sayın Üyemiz,   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB), Odamıza gönderilen yazıda; TOBB öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araş...

[Devamını oku...]

16
İKA 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı Yapıldı

İpekyolu Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı ve 2019 Mali Destek Programları tanıtım toplantısı Gaziantep Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

04
TOBB, Oda ve Borsalar 2019 yılında da enflasyonla mücadeleye destek verecek

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'ın liderliğinde hayata geçirilen Enflasyonla Mücadele Programı döviz kurlarındaki yükselişle hızlanan enflasyonun kontrol altına alınmasına çok önemli bir katkı sağlamıştır.


[Devamını oku...]

03
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimc...

[Devamını oku...]

28
Ekonomi Koordinasyon Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Yapıldı

Adıyaman'ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

26
JEC WORLD 2019/12-15 Mart 2019 Paris, Fransa Kompozit ve Kompozit Ürünleri M2 Bedeli: 3.840 TL   -Kompozit sektörünün en prestijli fuarı -Y...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 27İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır