Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

Türkiye-Çek Cumhuriyeti Çalışma Yemeği

  • 28.08.2019
  • adiyamantso

Çek Cumhuriyeti Başbakanı Andrej Babis’in ülkemizi ziyareti kapsamında Birliğimiz ev sahipliğinde, 3 Eylül 2019 Salı günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kulelerde “Türkiye-Çek Cumhuriyeti Çalışma Yemeği” gerçekleştirilecektir.

Çek Cumhuriyeti Başbakanı Andrej Babis’in beraberinde Çek Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanı Karel Havlicek, Çek Ticaret Odası Başkanı Vladimir Dlouhy ile Çek firmalarının iştirak edeceği çalışma yemeğini T.C. Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan’ın onurlandırmaları öngörülmektedir.

Özellikle enerji, havacılık sanayi, otomotiv, motorlu taşıtlar ve tedarik sanayi, inşaat ve alt yapı, bankacılık ve finans, elektrik ve mühendislik sistemleri, lojistik ile ileri teknoloji alanlarında faaliyetleri bulunan Türk firmalarımız, Çek firmaları ile ikili görüşme gerçekleştirme imkanı bulacaktır.

Söz konusu heyet listesi ve Türkiye-Çek Cumhuriyeti Çalışma Yemeği’ne ilişkin taslak programa Birliğimiz web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İŞ İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmekte olup, Çalışma Yemeğine katılmak isteyen firmalarımızın katılımları için http://tobbcek.tobb.org.tr adresinde yer alan katılım formunu 30 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar (tercihen İngilizce olacak şekilde) doldurarak kayıt yaptırması gerekmektedir.

Tüm üyelerimize duyurulur.