Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

Albaraka Türk Katılım Bankası ile ATSO Protokol İmzaladı

  • 17.10.2019
  • adiyamantso

Albaraka Türk Katılım Bankası ile Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faydalanacağı yeni bir finans paketi için protokol imzalandı.

ATSO ve Albaraka Türk arasında imzalanan protokol ile odanın tüm kayıtlı üyelerine uygun ve avantajlı koşullarda kredi hizmeti verilecek. İşbirliği protokolü ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Albaraka Türk Katılım Bankası Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Halil Dülger, Albaraka Türk Katılım Bankası Adıyaman Şube Müdürü Ali İncibaş arasında imzalandı.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, imzalanan protokolün 'hayırlı olması' dileklerinde bulunarak; “Bankaların bölgemizde, ilimizde pozitif ayrımcılığına ihtiyaç duymaktayız. Yapılan her iyileştirme bizim hayatımızı kolaylaştıracaktır. Bankaların bu konuda inisiyatif alması gerekir. Üyelerimizin finansa erişim noktasında sıkıntı yaşadıklarını sürekli dile getirmekteyiz. Dolayısı ile hazırlanan bu protokol ile KOBİ'lerimize, iş adamlarımıza kolaylıklar sağlanmasını bekliyoruz. Çeşitli avantajlar sunacak olan bu anlaşma ile üyelerimiz daha uygun koşullarda kredi kullanabilecekler" şeklinde konuştu.

Albaraka Türk Katılım Bankası Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Halil Dülger, protokolle Adıyaman TSO üyelerine özel indirimler ve kolaylıklar sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

 

İmzalanan protokolde KOBİ Destek Finansmanı, Bireysel Araç Finansmanı, Bireysel Konut Finansmanı, Masrafsız Bankacılık, GRUP BES, Platinium Card, Busines Card gibi ürünlerle 1,19 kar oranı ile 36 aya varan taksitler ile 300 bin TL'ye kadar KOBİ'nin ihtiyaçlarını finanse ediyor.

Albaraka Türk’ten Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine

Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası

Albaraka’da Kobi Destek Finansmanı Kampanyası ile Kobilerimizin ihtiyacı beklemiyor.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel  %1,14 kâr oranı ve 36 aya varan taksitler ile 300.000 TL’ye kadar KOBİ’nin finansmanı Albaraka’da

Finansman kampanyamız kapsamında sunulacak ücretsiz hizmetlerimiz;

·         Masrafsız Bankacılık*

·         Size özel Platinum Kart,

·         Logo, Mikro, Uyumsoft ve Bizim Hesap ile ücretsiz Muhasebe entegrasyonları,

·         İşiniz için Business Kart.

 

Kampanyamızdaki Ek Fırsatlar;

·         Bireysel araç alımlarınızda %1,08’den başlayan oranlar ile araç finansmanımızdan yararlanabilirsiniz.

·         Bireysel konut alımlarınızda %1,04’den başlayan oranlar ile konut finansmanımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Detaylar

·         Finansman kampanyası Türk Lirası para cinsinde Ticari Kredileri kapsamaktadır. (İşletme Kredisi, Finansal Kiralama, İthalat Kredisi, Taksitli Ticari Krediler)

·         Kampanya yalnızca son 1 yıl içerisinde kampanyayı kapsayan ürünlerden herhangi birinin olmaması veya kampanya tarihleri içerisinde yeni müşteri olan firmaları kapsamaktadır.

·         Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

·         Kampanya kapsamındaki azami finansman tutarı 300.000 TL’dir.

·         Ödeme planlarınızı, aylık eşit taksitler halinde veya esnek olarak oluşturabilirsiniz.

·         Kampanyadan sadece 50 milyon ciroya kadar olan müşteriler yararlanabilir.

·         Albaraka Türk ilgili finansman kampanyasında değişiklik ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

*Albaraka Mobil, İnternet Şube, ATM ve Alo Albaraka üzerinden yapacağınız tüm EFT ve Havale işlemleri ücretsiz sunulmaktadır. Aynı zamanda Hesap İşletim Ücreti de alınmamaktadır. Ücretsiz EFT ve Havale, yurt içi bankalar arası TL para birimi için geçerlidir. SWIFT içerikli döviz havaleleri ücretsiz para transferi kapsamında değildir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için Adıyaman Şube Portföy Yöneticisi Ali Gürkan Bey ile (GSM: 05069764656) iletişime geçebilirsiniz.”

 

Albaraka Türk Katılım Bankası ile ATSO Protokol İmzaladı
Albaraka Türk Katılım Bankası ile ATSO Protokol İmzaladı