Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

Adıyaman Sanayi Geliştirme Merkezi Personel Alımı

  • 28.01.2020
  • adiyamantso

Adıyaman Sanayi Geliştirme Merkezi (ASGEM) İçin Başvuruda Bulunacaklarda Aranan Özellikler

Yerleşkesi Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Adıyaman Sanayi Geliştirme Merkezi bünyesinde Müdür pozisyonuna personel alınacaktır. Başvuruda bulunacak adaylarda aşağıdaki özellikler aranacaktır.

·      T.C. vatandaşı olmak,

·      18 yaşını doldurmuş olmak,

·      b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

·      Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas,

·      İrtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

·       Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

·      Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

·      Üniversitelerin enaz 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler,  Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası Girişimcilik, İktisat, İşletme, Ekonomi, Ekonometri, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İşletmecilik ve Finans, Uluslararası Ticaret ve Finans, Ekonomi ve Finans, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi. Veya Mühendislik fakültelerinden birinden mezun olmak

·      Askerlik ile ilgisi olmamak

 

Tercih Sebepleri:

·      İngilizce biliyor olmak

·      En az Dört yıl iş tecrübesi (İş tecrübesi belgelendirme zorunluluğu vardır) ve Hibe Destekli Projelerde Deneyim Sahibi olmak.

·      Mühendislik fakültelerinin makine ya da endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olma.

 

Adaylar başvurularını 28.02.2020 Tarihine kadar Altınşehir Mahallesi Gölbaşı Yolu No: 29 Merkez/Adıyaman adresinde yer alan Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasına bizzat elden özgeçmişleri elden yada posta/e-posta (atso@adiyamantso.org.tr) ile yapacaklardır.