Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

  • 08.04.2021
  • adiyamantso
 
Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarının 6.’sı Adıyaman’da açıldı.
Pandemi kurullarına uygun olarak 59 Nisan tarihleri arasında açık olacak olan Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarı’nda ürünler satışa sunuldu. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezinde Medya Trend Fuar ve Organizasyon tarafından gerçekleştirilen fuarda Türkiye’nin çeşitli yörelerinden ürünler satışa sunuldu.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberinde Başkan Yardımcısı Ahmet Metin Günay ile birlikte fuarda stant açan firmaları gezdi.
Firmalara hayırlı satışlar dileyen ATSO Başkanı Mustafa Uslu, pandemi kurullarına uygun olarak fuarın açıldığını belirterek, “5-9 Nisan tarihleri arasında Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El sanatları Fuarının açılışı yapıldı. Altı yıldır bu fuarı Adıyaman’da düzenliyoruz. Geçen yıl ortaya çıkan korona virüs pandemisi nedeniyle 15 aydır fuar düzenlemiyorduk. Fuarı Ticaret Bakanlığının, TOBB’un izinleri ile gerekli önlemleri alarak açtık. Girişte HES kodu uygulaması, ateş ölçümü, maske kullanım zorunluluğu var. Fuarda koridor genişliği artırıldı. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmakta. Türkiye’nin değişik illerinden katılımcılarımız var, kendi coğrafi işareti olan ürünleri ile Adıyaman halkıyla bir araya geliyor. Fuarda stant açan firmalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı
Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı
Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı
Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı