Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

15
 Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Kilis’te Topland

            Toplantıya konuşmacı olarak katılan Damla TAŞKIN (UNHCR Türkiye Yetkinlik Programları Müdürü) ve Aynur KUYTU’nun (Alman Kalkınma Bakanlığını Temsilen Sequa Projesi Türkiye Direktörü) sunumlarının ardında Suriyeli sığınmacılar ve bölgesel kalkınma projelerini değerlendirdi.


[Devamını oku...]

15
 ATSO’da Kredi Garanti Fonu Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Kredi Garanti Fonuyla ilgili esnaf ve tüccarların bilgi sahibi olmaması nedeniyle bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi. 

[Devamını oku...]

14
ATSO Yönetiminden ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri

 ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Meclis Başkanı Mehmet Hanifi Bereket, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Eroğlu, yönetim kurulu üyeleri Zeynel Çelik, Kadir Aslan ve Nuri Günaydın ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mete Kızılkaya ve Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Metin Alper’i tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

[Devamını oku...]

09
ATSO Başkanı Uslu’dan ‘FETÖ’ İddialarına Yanıt: “Hakkımda Karalama Kampanyası Yapılıyor”

 Konuyla ilgili olarak ATSO Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte basın açıklaması yapan Başkan Mustafa Uslu, kendisi hakkında karalama kampanyası başlatıldığını belirterek yapılan haberintamamen iftiradan ibaret bir haber olduğunu söyledi.

Uslu; “Yerel ve ulusal basında birtakım iddialarla ilgili bu basın toplantısını yapma gereği duydum. Haberin içeriği ATSO Başkanı olarak FETÖ terör örgütüyle ilişkilendirilmemdi. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu FETÖ terör örgütüyle ilgili gözetim altında diye bir haber yayınlandı. Ben dün bu haberi sabah saatlerinde duydum. Bu açıklamayı sıcağı sıcağına yapabilirdim ama çok daha sakin kafayla bugüne bıraktım. Konuyla ilgili yasal işlemleri başlattığımı söylemek istiyorum. Yapılmak istenen karalama kampanyasıyla ilgili olarakmeyveli ağaç taşlanır derler. Şahsımı başta Adıyaman, bölge ve bütün Türkiye’de birçok insan biliyor. Bu karalama kampanyası maksatlı, tamamen iftiradan ibaret bir haberdir. Benim kamuoyunda gerek FETÖ terör örgütü, gerekse illegal diğerörgütlerle ilişkimin ne derecede olduğunu bütün dünya âlem biliyor. Ve ben biraz sonra da özellikle FETÖ terör örgütü sürecinde neresindeyim belgesiyle bunu size ispatlayacağım” dedi.
“HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE İNANIYORUZ”

[Devamını oku...]

29
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Bakan Tüfenkçi Adıyamanlı İşadamları İle Bir Araya Geldi

 TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, ATSO ev sahipliğinde düzenlenen iş adamlarını bilgilendirme toplantısına katılarak, 23 ilde uygulanacak olan cazibe merkezleri ve teşviklerle ilgili iş adamlarını bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

29
TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Açıldı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Adıyaman’da yaptırılan 16 derslikli okulun açılışı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

28
 ATSO Fuar ve Kongre Merkezinde 2. Adıyaman İnşaat ve Yapı Fuarı Açıldı
2. Adıyaman İnşaat ve Yapı Fuarı'nın açılışını Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçe...

[Devamını oku...]

25
 Başkan Uslu, Tekstil ve Hazır Giyim Çalıştayına Katıldı
Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman Valiliği, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Adıyaman Giyim Sanayicileri ...

[Devamını oku...]

10
 Bakan Tüfenkci ATSO’yu Ziyaret Etti

        Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Adıyaman temasları kapsamında, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

10
 ATSO Başkanı Uslu, 9. Ticaret ve Sanayi Şurasına Katıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen 9. Ticaret ve Sanayi Şurasına katıldı.


[Devamını oku...]

Sayfa 12 / 14İlk   Geri   5  6  7  8  9  10  11  [12]  13  14  İleri   Son   
Yazdır