Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

09
ATSO Başkanı Uslu’dan ‘FETÖ’ İddialarına Yanıt: “Hakkımda Karalama Kampanyası Yapılıyor”

 Konuyla ilgili olarak ATSO Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte basın açıklaması yapan Başkan Mustafa Uslu, kendisi hakkında karalama kampanyası başlatıldığını belirterek yapılan haberintamamen iftiradan ibaret bir haber olduğunu söyledi.

Uslu; “Yerel ve ulusal basında birtakım iddialarla ilgili bu basın toplantısını yapma gereği duydum. Haberin içeriği ATSO Başkanı olarak FETÖ terör örgütüyle ilişkilendirilmemdi. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu FETÖ terör örgütüyle ilgili gözetim altında diye bir haber yayınlandı. Ben dün bu haberi sabah saatlerinde duydum. Bu açıklamayı sıcağı sıcağına yapabilirdim ama çok daha sakin kafayla bugüne bıraktım. Konuyla ilgili yasal işlemleri başlattığımı söylemek istiyorum. Yapılmak istenen karalama kampanyasıyla ilgili olarakmeyveli ağaç taşlanır derler. Şahsımı başta Adıyaman, bölge ve bütün Türkiye’de birçok insan biliyor. Bu karalama kampanyası maksatlı, tamamen iftiradan ibaret bir haberdir. Benim kamuoyunda gerek FETÖ terör örgütü, gerekse illegal diğerörgütlerle ilişkimin ne derecede olduğunu bütün dünya âlem biliyor. Ve ben biraz sonra da özellikle FETÖ terör örgütü sürecinde neresindeyim belgesiyle bunu size ispatlayacağım” dedi.
“HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE İNANIYORUZ”

[Devamını oku...]

29
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Bakan Tüfenkçi Adıyamanlı İşadamları İle Bir Araya Geldi

 TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, ATSO ev sahipliğinde düzenlenen iş adamlarını bilgilendirme toplantısına katılarak, 23 ilde uygulanacak olan cazibe merkezleri ve teşviklerle ilgili iş adamlarını bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

29
TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Açıldı

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Adıyaman’da yaptırılan 16 derslikli okulun açılışı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

28
 ATSO Fuar ve Kongre Merkezinde 2. Adıyaman İnşaat ve Yapı Fuarı Açıldı
2. Adıyaman İnşaat ve Yapı Fuarı'nın açılışını Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçe...

[Devamını oku...]

25
 Başkan Uslu, Tekstil ve Hazır Giyim Çalıştayına Katıldı
Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman Valiliği, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Adıyaman Giyim Sanayicileri ...

[Devamını oku...]

10
 Bakan Tüfenkci ATSO’yu Ziyaret Etti

        Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Adıyaman temasları kapsamında, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

10
 ATSO Başkanı Uslu, 9. Ticaret ve Sanayi Şurasına Katıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen 9. Ticaret ve Sanayi Şurasına katıldı.


[Devamını oku...]

07
 Adıyaman Gümrük Müdürlüğü Hizmete Açıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının 5. katında hizmet verecek olan Gümrük Müdürlüğü hizmet binasının açılışına gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Adıyaman Valisi Abdullah Erin, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat,  Salih Fırat, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ATSO Başkanı Mustafa Uslu, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.


[Devamını oku...]

30
 SGK Başkanı Bağlı’dan, Başkan Uslu’ya Ziyaret

 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, kamu kuruluşlarına uygulamada olan yapılandırmayla ilgili bilgi vermek için ilimize gelen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı ile beraberindeki heyeti kabul etti.


[Devamını oku...]

27
 Vali Erin’den ATSO’ya Ziyaret

ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Erin, ATSO Başkanlık Makamına geçerek yönetim kurulu üyeleri ile tanışarak sohbet etti.


[Devamını oku...]

Sayfa 23 / 25İlk   Geri   16  17  18  19  20  21  22  [23]  24  25  İleri   Son