Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

07
‘İstihdam Seferberliği’ Muhasebecilere Anlatıldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası 'Burası Türkiye Burada İş Var' sloganıyla başlatılan yeni istihdam seferberliği ile ilgili muhasebeci ve mali müşavirlere yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.


[Devamını oku...]

07
Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlık Görevine Ahmet Yolcu Seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi görev dağılımını yaptı ve Ahmet Yolcu’yu İcra Komitesi Başkanı olarak seçti.


[Devamını oku...]

06
Başkan Uslu’dan ‘İstihdam Seferberliği’ Çağrısı

            Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kampanyasıyla ilgili açıklamada bulundu.


[Devamını oku...]

01
İKA Yönetim Kurulu Adıyaman’da Toplandı

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2019 yılı Mart ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

01
ATSO’da Mesleki Yeterlilik Belgesi Sertifika Töreni Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iştiraki olan MEYBEM A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen “Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavlarında başarılı olan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.


[Devamını oku...]

01
ATSO’nun Kadın ve Genç Girişimciler İcra Komiteleri Seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri ATSO’da yapıldı.


[Devamını oku...]

26
İstihdam Seferberliği 2019 TOBB’da Tanıtıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.​


[Devamını oku...]

23
Mermer İhtisas OSB’de Kamulaştırma İşlemleri Hızla İlerliyor

Adıyaman’ın sahip olduğu zengin ve kaliteli mermer rezervlerinin ülke ve kent ekonomisine daha fazla katkı sunması amacıyla Adıyaman merkez Örenli Mahallesinde kurulacak olan Mermer İhtisas OSB’yle ilgili Vali Aykut Pekmez Başkanlığında müteşebbis heyet toplantısı düzenlendi.


[Devamını oku...]

21
Gelecek Nesillere Yaşanılabilir Bir Çevre Bırakmak İçin “Sıfır Atık” Projesi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayesinde başlatılan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık Projesi” tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.


[Devamını oku...]

18
‘Küresel ve Ulusal Tarım-Gıda Politikaları' Konferansı Gerçekleştirildi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Adıyaman Üniversitesi işbirliğinde Adıyaman’da tarımı geliştirmek amacıyla ‘Küresel ve Ulusal Tarım-Gıda Politikaları' konferansı gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 24İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son