Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

15
ATSO Üyelerine Patent ve Marka Eğitimi Düzenledi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ‘Patent ve Farkındalık Eğitimi’ düzenlendi.


[Devamını oku...]

13
Mobilya ve Tekstil Tasarım Merkezi Projesi İmzalandı

İpekyolu Kalkınma Ajansı Fizibilite desteği programı kapsamında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın hazırladığı ‘Mobilya ve Tekstil Tasarım Merkezi’ projesi imzalandı.


[Devamını oku...]

12
ATSO’dan GSO-MEM’e Ziyaret

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.


[Devamını oku...]

12
ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Merinos Holdingi Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Merinos Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Erdemoğlu’nu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

04
ATSO ile Adıyaman Üniversitesi İşbirliği Yapacak

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Adıyaman Üniversitesi arasında sektörlerin sorunlarının üniversite-iş dünyası iş birliği kapsamında çözümüne ilişkin ‘ATSO Meclis ve Meslek Komiteleri ile Adıyaman Üniversitesi işbirliği sektör sorunlarını tespit etme ve çözüm önerilerini oluşturma toplantısı’ düzenlendi.


[Devamını oku...]

01
ATSO Meclis Üyeleri, Mali Destek Programı Hakkında Bilgilendirildi

İpekyolu Kalkınma Ajansı Adıyaman Yatırım Destek Ofisi tarafından Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyelerine yönelik 2019 yılı Proje Destek Çağrısı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


[Devamını oku...]

28
2019 Yılı Birinci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Yapıldı

Yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının ildeki projeleri hakkında bilgi almak ve kurumlar arası koordinasyonu sağlamak amacıyla 2019 yılı birinci dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

23
ATSO Başkanı Uslu, İl İstihdam Toplantısına Katıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı birinci toplantısı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

22
ATSO’da Mesleki Yeterlilik Belgesi Sertifika Töreni Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iştiraki olan MEYBEM A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilen “Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavlarında başarılı olan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.


[Devamını oku...]

21
Başkan Uslu Ekonomi Şurası'na Katıldı

Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. Düzenlenen Ekonomi Şurası’nda Adıyaman’ı Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 24İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son