Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler


Haberler

 

18
Adıyaman 3'üncü Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından Odamıza ait Fuar ve Kongre Merkezinde 18-27 Ocak tarihlerinde düzenlenen Adıyaman 3. Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarının açılışı yapıldı.

[Devamını oku...]

16
İKA 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı Yapıldı

İpekyolu Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı ve 2019 Mali Destek Programları tanıtım toplantısı Gaziantep Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

15
ATSO’da Belge Ücretleri Kaldırıldı
Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, Odadan alınan bazı belgelerde ücretlerin Yönetim Kurulu kararı ile kaldırıldığını söyled...

[Devamını oku...]

04
TOBB, Oda ve Borsalar 2019 yılında da enflasyonla mücadeleye destek verecek

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'ın liderliğinde hayata geçirilen Enflasyonla Mücadele Programı döviz kurlarındaki yükselişle hızlanan enflasyonun kontrol altına alınmasına çok önemli bir katkı sağlamıştır.


[Devamını oku...]

28
Ekonomi Koordinasyon Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Yapıldı

Adıyaman'ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

24
Başkan Uslu, Kahramanmaraş'ta Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Toplantısına Katıldı

Kahramanmaraş, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Hatay, Kilis ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odaları birleşiminden oluşan Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ev sahipliğinde 16. kez toplandı. Toplantıda Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

19
Başkan Uslu, Vali Aykut Pekmez ile birlikte OSB’deki Sanayi Tesislerini İnceledi

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Adıyaman’da yapılan yatırımları yerinde görmek ve organize sanayide mevcut durumu analiz etmek amacıyla ATSO Başkanı Mustafa Uslu ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren sanayi tesislerini gezdi.


[Devamını oku...]

19
Vali Aykut Pekmez’den ATSO’ya Ziyaret

Vali Aykut Pekmez, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına iade-i ziyarette bulunarak ilin sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.

 

[Devamını oku...]

07
ASGEM’de Sona Doğru

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından güdümlenen projeler arasında yer alarak Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinden faaliyet gösteren işletmelerin kalifiye eleman sıkıntısını gidermek ve sanayide ihtisaslaşmanın desteklenmesi amacıyla Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediye Başkanlığı, Adıyaman Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile OSB Başkanlığının desteğiyle OSB’de kurulan Adıyaman Sanayi Geliştirme Merkezi Projesinde sona yaklaşıldı.


[Devamını oku...]

07
AKİD’den ATSO’ya Ziyaret

Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar Derneği (AKİD) Başkanı Birsen Günay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu makamında ziyaret etti.


[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 24İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son