Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

14
Beceri sahibi olmak önemlidir, dahi olmak ise olağanüstüdür. Ancak hepsinden daha değerli olanı doğru ilişki kurmaktır. Kültürden kültüre farklılıklar...

[Devamını oku...]

10
CHP’li Hancıoğlu’dan ATSO’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve beraberlerindeki heyet, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

[Devamını oku...]

18
Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Oda/Borsa Başkanları TOBB’da Buluştu

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı.


[Devamını oku...]

14
“Amerika’ya Boyun Eğmeyeceğiz”

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, doların yükselmesiyle ilgili olarak “Biz Türk milleti olarak Amerika’ya boyun eğmeyeceğiz. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutmamız lazım. Amerika’ya tabi olsaydık bugün tablo farklı olacaktı” dedi.


[Devamını oku...]

09
ATSO’dan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberindeki heyetle birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu TOBB ETÜ'de ziyaret etti.​​​​


[Devamını oku...]

08
CHP Milletvekili Tutdere ATSO’yu Ziyaret Etti

        Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

30
AK Parti İl Teşkilatı ATSO’yu Ziyaret Etti

             AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve il teşkilatı Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

27
ATSO ‘Etsiz Çiğ Köfte’nin Coğrafi İşaret Belgesini Aldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) girişimleri ile tescil edilen ‘Adıyaman Etsiz Çiğ Köfte’nin “Coğrafi İşaret ve Tescil Belgesi” düzenlenen törenle verildi.  


[Devamını oku...]

27
Başkan Uslu, Milletvekili Yakup Taş’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş’ı makamında ziyaret etti.


[Devamını oku...]

20
Başkan Uslu Gazetecilere Adıyaman Ekonomisini Anlattı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman’a Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen gazetecileri kentin ekonomisini anlattı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 25İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır