Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

01
ATSO’nun Kadın ve Genç Girişimciler İcra Komiteleri Seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri ATSO’da yapıldı.


[Devamını oku...]

26
İstihdam Seferberliği 2019 TOBB’da Tanıtıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.​


[Devamını oku...]

23
Mermer İhtisas OSB’de Kamulaştırma İşlemleri Hızla İlerliyor

Adıyaman’ın sahip olduğu zengin ve kaliteli mermer rezervlerinin ülke ve kent ekonomisine daha fazla katkı sunması amacıyla Adıyaman merkez Örenli Mahallesinde kurulacak olan Mermer İhtisas OSB’yle ilgili Vali Aykut Pekmez Başkanlığında müteşebbis heyet toplantısı düzenlendi.


[Devamını oku...]

21
Gelecek Nesillere Yaşanılabilir Bir Çevre Bırakmak İçin “Sıfır Atık” Projesi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayesinde başlatılan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık Projesi” tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.


[Devamını oku...]

18
‘Küresel ve Ulusal Tarım-Gıda Politikaları' Konferansı Gerçekleştirildi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Adıyaman Üniversitesi işbirliğinde Adıyaman’da tarımı geliştirmek amacıyla ‘Küresel ve Ulusal Tarım-Gıda Politikaları' konferansı gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

15
ATSO Üyelerine Patent ve Marka Eğitimi Düzenledi

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ‘Patent ve Farkındalık Eğitimi’ düzenlendi.


[Devamını oku...]

13
Mobilya ve Tekstil Tasarım Merkezi Projesi İmzalandı

İpekyolu Kalkınma Ajansı Fizibilite desteği programı kapsamında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın hazırladığı ‘Mobilya ve Tekstil Tasarım Merkezi’ projesi imzalandı.


[Devamını oku...]

13
Odamız tarafından Adıyaman Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nevzat Birişik'in katılımıyla gerçekleşecek olan "Küresel ve Ulusal Tarım-Gıda Politikaları"...

[Devamını oku...]

12
ATSO’dan GSO-MEM’e Ziyaret

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.


[Devamını oku...]

12
ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Merinos Holdingi Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Merinos Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Erdemoğlu’nu ziyaret etti.


[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 34İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son