Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

27
ATSO ‘Etsiz Çiğ Köfte’nin Coğrafi İşaret Belgesini Aldı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) girişimleri ile tescil edilen ‘Adıyaman Etsiz Çiğ Köfte’nin “Coğrafi İşaret ve Tescil Belgesi” düzenlenen törenle verildi.  


[Devamını oku...]

27
Başkan Uslu, Milletvekili Yakup Taş’ı Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş’ı makamında ziyaret etti.


[Devamını oku...]

20
Başkan Uslu Gazetecilere Adıyaman Ekonomisini Anlattı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman’a Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen gazetecileri kentin ekonomisini anlattı. 

[Devamını oku...]

19
TGF Başkanlar Konseyi’nden ATSO’ya Ziyaret

              Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanlığının 19-22 Temmuz tarihleri arasında Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde düzenleyeceği 57. Başkanlar Konseyi Toplantısına katılmak üzere Türkiye’nin değişik kentlerinden Adıyaman’a gelen Basın Cemiyeti Başkanları Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

19
ASGEM’de Sona Doğru

Adıyaman'ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim ve işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

14
Başkan Uslu’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


[Devamını oku...]

14
Başkan Uslu, İTO’yu Ziyaret Etti

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagic ve Meclis Başkanı Öztürk Oran’ı İTO’da ziyaret etti.


[Devamını oku...]

04
Odamız tarafından 09.09.2018 -15.09.2018 tarihleri arasında 2 gün Hollanda günübirlik Belçika ve 2 gün Fransa ülkelerine iş ve inceleme gezisi düzenle...

[Devamını oku...]

04
Vali Kalkancı’dan ATSO’ya Ziyaret

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, İl Emniyet Müdürü Metin Alper’le birlikte Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.


[Devamını oku...]

04
Sayın Üyemiz; İlimizde faaliyet gösteren Sigorta Acenteleri arasında, Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimleri 05 Temmuz 2018 Perşembe gü...

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 27İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son   
Yazdır