Adıyaman
+19°C

Yük.: +20°

Düş.: +10°

Cu, 27.05.2016

Haberler

21
Başkan Uslu Ekonomi Şurası'na Katıldı

Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. Düzenlenen Ekonomi Şurası’nda Adıyaman’ı Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

18
Adıyaman 3'üncü Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması tarafından Odamıza ait Fuar ve Kongre Merkezinde 18-27 Ocak tarihlerinde düzenlenen Adıyaman 3. Gıda, Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarının açılışı yapıldı.

[Devamını oku...]

17
TOBB TÜRKİYE 100 Hk.
Sayın Üyemiz,   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB), Odamıza gönderilen yazıda; TOBB öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araş...

[Devamını oku...]

16
İKA 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı Yapıldı

İpekyolu Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı ve 2019 Mali Destek Programları tanıtım toplantısı Gaziantep Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

04
TOBB, Oda ve Borsalar 2019 yılında da enflasyonla mücadeleye destek verecek

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'ın liderliğinde hayata geçirilen Enflasyonla Mücadele Programı döviz kurlarındaki yükselişle hızlanan enflasyonun kontrol altına alınmasına çok önemli bir katkı sağlamıştır.


[Devamını oku...]

03
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimc...

[Devamını oku...]

28
Ekonomi Koordinasyon Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Yapıldı

Adıyaman'ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında gerçekleştirildi.


[Devamını oku...]

26
JEC WORLD 2019/12-15 Mart 2019 Paris, Fransa Kompozit ve Kompozit Ürünleri M2 Bedeli: 3.840 TL   -Kompozit sektörünün en prestijli fuarı -Y...

[Devamını oku...]

24
Başkan Uslu, Kahramanmaraş'ta Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Toplantısına Katıldı

Kahramanmaraş, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Hatay, Kilis ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odaları birleşiminden oluşan Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ev sahipliğinde 16. kez toplandı. Toplantıda Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu temsil etti.


[Devamını oku...]

22
25.12.2018 Salı günü saat 15:00’te Odamızda üyelerimize yönelik Dış Ticaret Eğitimi düzenlenecektir. Tüm üyelerimize duyurulur.
Sayfa 8 / 34İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son