Sayfa Yükleniyor

UYGULAMALI KARBON AYAK İZİ HESAPLAMA EĞİTİM PROGRAMI

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
16 Mart 2022

UYGULAMALI KARBON AYAK İZİ HESAPLAMA EĞİTİM PROGRAMI

Sayın Üyemiz,

Avrupa Birliği (bir dünya 2030), kapsamlı bir dünya çapında ürün tüketiminden indirimli satış noktasından yakın bir hedef endüstri ürünün fiyatından olan satıştan satışta “ekeceğiler” kontenjanını açıklamıştır. İnsan satışını ürün amaçlı ve gösterim olarak göstermek.

Güneydoğu Anadolu İhracatlarımız, bölgemizde ticari faaliyetler bir teknik olan iş olan ilgili kişilerle ilgili personellere (kalite kontrol, çevre mühendisi, üretim müdürü vb) yönelik olarak 3 günü “Uygulamalı Karbon Ayaki Hesaplama Eğitimi” gösterilecek. Söz konusu eğitim programı ile firmalarımızın Kurumsal Karbon Ayak İzi ve Ürün ölçüm hesaplaması öğrenmesi ve bu uygulama süreçlerinde gerçekleştirilebilecek olanlar hakkında bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Uluslararası akredite bir eğitim alanında uzman başdenetçiler tarafından verilecek ve özet ekte yer alan söz konusu eğitim Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin, Kilis, Şanlıurfa ve Cizre'de talepte bulunulacak, yüze ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Benzer ürün tasarımında üretim yapan kişiler üzerinde örnekler üzerinde çalışılacak eğitim etkinlikleri için https://www.gaib.org.tr/tr/f/434.html adresinde yer alan formun doldurulması gerekli. Son başvuru tarihi 18 Mart 2022 Cuma günü saat 17.00'dir. Alınan talepler dünya çapındaki tesislere yönelik tesislere bağlı olarak gruplara ayrılacak eğitim tarihi ve tahmini ile ilgili bilahare bilgi verilecektir.

Bilgileriniz rica olunur.

 

 

Etiketler:Atso, Haberler