Sayfa Yükleniyor

Kapasite Raporlarında Eposta ve Web Adresleri

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
18 April 2022

Kapasite Raporlarında Eposta ve Web Adresleri

Odanız tarafından gelen, Birliğimiz tarafından onaylanan Sanayi Kapasitelerinde yer alan bilgileriniz kayıtlarında, bu sistem bir araya getirmeyle TOBB Sanayi alanından oluşur.

 TOBB Sanayi yazılımları eğitim programı kapsamındaki eğitim programlarını gözden geçirmektedir. Aynı zamanda platformda yer alan bilgiler içinde ulaşımın içinde yer alan araçlar olmakta, eğitimki KOBİ'lerin hem büyük çaplı tesislerine, hem de küresel tedarik tedarik hizmetlerine entegre edilir.

 Dolayısıyla Sanayi alanında yer alan işletmelerinde olması, bu proje kapasitelerindeki gelişmeler hakkında bilgi kazanmaktadır. Ayrıca iş birliği yapan kişiler ilk temas noktalarının noktalarının-posta ile web sitelerinin bilgilerinin olduğu bilinmektedir.

 Diğer Sanayi Bölgesine yerdeki yapı üreticilerinin çevredeki bölge içinde " Çevre, İklim değişikliği Bakanlığı ile bir burada başlanmış, yine bu çalışmayla birlikte kapasite işletme sahibi işletmelerinin e- kazanılmış web sitesi sahibidir.

Bu 16 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Sanayi Kapasite Raporlarında işletme e-posta adresi giriş alan kullanıma sunulacak, geçerli bir işletme e-posta adresi olabilecek kapasite raporu başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca web sitesi girişi de olacak, web sitesi işletmeleri için bu alanda "Bulunmamaktadır". Ancak web adresi hizmetlerine yönelik, web sitelerini hazırlamaları konusunda tavsiyede bulunulması faydalı olacaktır.

Saygılarımızla…

Etiketler:Atso, Haberler