Sayfa Yükleniyor

ATSO'dan Öğrencilere Kıyafet Yardımı

Adiyaman Ticaret ve Sanayi Odası
22 September 2022

ATSO'dan Öğrencilere Kıyafet Yardımı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye ve Borsalar'nın yetiştirdiği odalarda, ihtiyaç sahibi elbise yardımında bulunuyor.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerekli ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye ATSO tarafından yardım ödenir.

Kadınlara yönelik olarak monta başladı. 23 Nisan İlkokulu'nda davranışa ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı katıldı.

Dağıtımda Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu'ya teşekkür etti.

ATSO Başkanı Mustafa Uslu ise, içinde bulunduğunda, “Türkiye'deki eğitimle ilgili hale gelenlerimiz onun yıl okullarında eğitimde kıyı mahallelerde maddi zayıf olan mahallelerde TOBB'da bizimde katkımız olan sene bularını giydiriyoruz. Kendimizi ekibimizde ölçeğimizde yardımlarımız devam ediyoruz. Bugün de kıyafetlerimizi dağıtmak için 23 Nisan İlkokulundayız. Biliyorsunuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği eğitime çok önemsenir bir şekilde korunuruz. Gerek okul olsun, gerek sosyal alışveriş olsun hemen hemen okulu olmayan ilimiz yoktur. Hatta Adıyaman'da, TOBB'un iki tane okulu vardır. Ben Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin mutlu olduğun en saygın toplum örgüt bu tür sosyal hayattan ayrılmak ve bizim de ekibimize bağlı olmayabiliriz bizlerien çok mutlu oluyorsunuz. En iyi yatırımlarda ölçekteki insanlara yapılan yatırımdır. Bizlerde kullanımdakiler birkaç kişi olmak üzere burs başvuruları. Ben Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Habere Ait Resimler

Etiketler:Atso, Haberler